MR-103

17.01.2019 19:17:33
Tulení - základní dělení

Ze své podstaty tulení, jakožto procesu zcela komplexního, jsou snahy o jakýkoliv systém rozdělení naprosto zbytečné.
Tulení využívá maximální možnou kapacitu dostupné mozkové kapacity. Přesto se v průběhu historického vývoje objevili snahy tulení "rozškatulkovat". Úplně základní dělení bylo založeno na objektu tulení. Tedy: člověk x jiný živočich, člověk x neživá věc, človek x člověk.
Přičemž hlavní bylo pouze tulení s člověkem a ostatní možnosti byly zcela zanedbávány. Tedy až na světlou vyjímku u neživých věcí, kde ovšem byly popsány naprosto extrémní techniky tulení s cihlou, kladivem a se záchodovou mísou. V této chvíli je již možno ve všech odvětvích nalézt značné množství speciálních technik pro většinu dostupných objektů. U zvířat se tedy kromě psa, kočky a morćete vyskytuje široké zastoupení všech živočišných druhů napříč celým spektrem fauny. Bohužel stále chybí většina dat pro techniky tulení s hmyzem. Tyto výzkumy jsou totiž personálně velmi náročné.
Tulení k neživým věcem v mnoha případech doplňuje poznatky tulících technik se zvířaty. Nejčastějšími objekty u neživých věcí se staly plyšové atrapy a kopie živočichů. V neživé říši je dále značně zastoupeno tulení k polštáři, svetru a bohužel i k jiným fetišistickým objektům. Z důvodu obscénosti nejsou na tyto techniky poskytovány žádné granty. Na druhé straně se vyskytla i malá skupina tulidlofilosofů a tulidlopsychologů kteří zkoumají možnosti a techniky tulení s myšlenkami a s depresemi. Je ale otázkou zda se dají tyto objekty ještě nazvat neživou věcí.
Naprosto dominantní je však tulení s člověkem.
... o tom však až v dalším díle této obsáhlé problematiky.
stálý odkaz
0 Komentáře:
přidat komentář
<< Domů
 

První odstavec. Zde případně upravte text. Zde případně upravte text. Zde případně upravte text. Zde případně upravte text. Zde případně upravte text. Zde případně upravte text.

Odstavec druhý s textem

Profil
 poslat vzkaz autorovi
Aktuální články
Rubriky
Šablona
Free Blogger Templates
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se